annas

Nevíte, kde u nás žili a prováděli tajuplné rituály Keltové?

Nejlepší odpověď
bohunka1

U Nasavrk v okr. Chrudim je keltská vesnice kde pořádají různé akce, je to moc hezké, skvělé i pro děti. Jsou tam i keltské noci spojené s rituály. Původně tam byla keltská vesnice, tak to tam oživili a chtějí vybudovat největší keltský skanzen v naší republice.

Další odpovědi
anonym

Keltové – kmen Bójů žil v Bohemii- odtud pochází název.

anonym

http://cestova­ni.idnes.cz/jak-zili-keltove-dozvite-se-to-treba-v-jednom-z-ceskych-archeoparku-1fd-/kudyznudy.as­p?c=A090906_105805_ku­dyznudy_abr