opice 1

nevíte kde si můžu najít celý film twilight saga stmívání…?

Nejlepší odpověď
Ella

na ulož.to najdeš všechny

Další odpovědi
GM

Filmy, které se mi líbí, mám ráda v originále, nevadí mi do nich investovat. Celou Twilight ságu jsem si zakoupila na internetu, všech 5 disků (vlastně 6 – jeden s bonusy) a fotografie hlavních protagonistů jsem pořídila za cca 600,– Kč včetně poštovného.

M.

Pro informaci.. těch filmů je pět – tři a jeden je na dvě části. Tudíž pokud sháníš všechny, tak je spíš najdeš po jednom a to si myslím, že do trojky to takový problém nebude ani na uloz.to, Rozbřesk tam bude první díl snad taky a na druhý si kdyžtak počkáš. Dívat se mi na to nechce, najdi si to sama. Případně to lze na některých stránkách sledovat online, nejlépe ale i zakoupit na internetu či v obchodech.