Manijak

Nevíte kde si mohu koupit svoji doménu velice levně, placení ročně a levně?

Chtěl bych nějaký web,kde si zaregistruji doménu, poté bych jí převedl na endora.cz, protože tam já pracuji na webu, ale tam bych doménu musel platit měsíčně což nechci, já chci platit ročně a levně za svoji doménu. Neznáte tedy nějaký web kde si koupím doménu levně, třeba za 150,–kč?
Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
anonym

Wedos.cz mám u nich i vlastní webhosting který si nemohu vynachválit, jelikož mám ale již 5 webu tak musí přejít na vlastní server kde již mohu přehledně spravovat veškeré weby.