Tíšek99

Nevíte kde seženu noty na písničku stálo prase na terase houpalo se na ocase ?

Ale ne akordy nebo text. Prostě noty.
na googlu jsem to už zkoušel.

Odpovědi
bolak

Je to Dvořák, to ví každej :) ↓↓↓

Na googlu sto možná hledal, ale špatně >> http://vaznahudba-noty.blog.cz/1203/hu­moreska

quentos: dyť je to čech, jaký zas sheet music, stačí napsat humoreska AND noty ;)

quentos

Ona je to původně nějaká skladba od Mozarta. Akorát si nemůžu vzpomenout jaká :{/> pod jejím názvem se to bude hledat snáz
Doplňuji:
ale prdlačky Mozart. Je to Dvořákova „Humoreska“, lze hledat i pod anglickým názvem „Humoresque“. Na ni bude not habaděj (sheet music)

res

www.supernoty.cz, skladba č. 3082

Kitty H

Nehledejte „Stálo prase na terase“ ale Humoresku od Dvořáka. To je ta melodie.
Text už musíte sám.

HanCaSam

Antonín Dvořák Humoreska

MílaO

Bože dobrej! Světoznámá Humoreska od Antonína Dvořáka.

quentos

jak může někdo někde stát a zároveň se houpat na vocase? :{O>