moni123

Nevíte kde sehnat na internetu mleté hořčičné semínko?

Chtěla jsem si udělat masku na vlasy, díky které prý vlasy můžou růst až 10cm měsíčně. Rozhodla jsem se, že ji vyzkouším, tak jsem si zjistila co je na ni potřeba a mezi ingrediencemi bylo i mleté hořčičné semínko. Nikde v obchodě ho neměli, tak jsem to zkusila přes internet…Ani tam jsem neuspěla. Prosím nevíte, kde by se dalo na internetu sehnat? Díky :)

Odpovědi
www

Viz net, Google:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=mlet%­C3%A9+ho%C5%99%C4%8Di%C4­%8Dn%C3%A9+sem%C3%AD­nko+K%C4%8D&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&