Kubas11

Nevíte kde sehnat HW nároky na Assasins Creed 1?

Doplňuji:
Myslel jsem Asasins Creed a ne Bratrsvo

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Minimální systémové požadavky (HW nároky) PC verze Assassin's Creed Brotherhood

• Windows® XP (32–64 bitové) /Windows Vista® (32–64 bitové) /Windows 7® (32–64 bitové)
• procesor Intel Core® 2 Duo 1,8 GHZ nebo AMD Athlon X2 64 2,4GHZ
• paměť 1,5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista® a Windows 7®
• grafická karta 256 MB kompatibilní s DirectX® 9.0 a podporou Shader Model 3.0 nebo vyšší (viz seznam podporovaných)
• zvuková karta kompatibilní s DirectX 9.0
• DirectX 9.0
• DVD-ROM mechanika
• 8GB volného místa na pevném disku
• klávesnice, myš, ovladač
• hra vyžaduje připojení k internetu

Doporučené systémové požadavky (HW nároky) PC verze Assassin's Creed: Brotherhood

• procesor Intel Core® 2 Duo E6700 2,6 GHz nebo AMD Athlon 64 X2 6000+ a lepší
• grafická karta GeForce® 8800 GT nebo ATI Radeon® HD 4700 a lepší
• zvuková karta: 5.1
• klávesnice, myš, ovladač (doporučen Xbox 360® pro Windows)

Podporované grafické karty v době vydání

• ATI® Radeon® série 1950/HD 2000, 3000, 4000, 5000 a 6000
• NVIDIA GeForce™ série 8/9/100/200/3­00/400/500

Zdroj: http://assassin­.herniweb.cz/vi­ewpage.php?pa­ge_id=35

Další odpovědi
Lamička

Hej víš co najdi si seznam (vyhledávač) a na něm je vyhledávací okénko a tam napíšeš : HW nároky hry .,.,., a nebo na píšeš prostě jen assasins creed .. a ono už to jede všechno samo víš.. jinak ve zdroji to máš pp

Zdroj: http://www.me­gahry.eu/assas­sins-creed-cz/