roentgen

Nevíte, kde sehnat film „Skryté hlasy“?

Nikde v internetových obchodech jsem ho nenašel (v kamenných už vůbec ne).

http://www.csfd­.cz/film/84609-skryte-hlasy-living-with-the-dead/gallery/

Nejlepší odpověď
Retko

Hledal jsem to pul hodiny ve svych zdrojich a to uz je co rict. Nikde nic.

Co bych ti doporucil, jak to delam ja – skoc treba na tuhle stranku megatorrent.cz. Zaregistruj se. Prihlas se. A pak nahore uvidis zadosti. A tam si muzes pridat svuj film, ktery hledas, ted „Skryte hlasy“. Docela rychle tam odpovidaji, pokud nekdo bude mit, tak ti ho uploadne.

No a nebo jeste muzes prolezt nekolik warez for a napsat pozadavek.