filipduda

Nevíte kde sehnat audio drivery na Foxconn N15235

Koupil jsem si novou grafickou kartu, nainstaloval si obsah CD, hardwarově vyměnil kartu, ale Windows Vista 32 mi píše že neni nainstalováno žádné výstupní zvukové zařízení. Myslím že jde o špatné ovladače, ale nevím kde sehnat správné.
Doplňuji:
Děkuji za odpověď,stáhl jsem jeden podle mne odpovídající, ale stále nic.
Proto bych vás chtěl ještě požádat o konkrétní odkaz
Děkuji

Odpovědi
pl4toon

Jděte na tuto stránku:
http://www.fox­connsupport.com/dow­nload.aspx
V pravém dialogu „Select Your Product“ zvolte správné parametry vaší základní desky a po stisku tlačítka Submit by to mělo nabídnout soubory ke stažení, pravděpodobně i včetně driverů.
Doplňuji:
POdívej se sem: http://suppor­t.microsoft.com/kb/9484­81/cs
Jestli to ani pak nerozjedeš, tak můžeme pokračovat v řešení v diskuzi. Tady se dá doplnit odpověď bohužel jen jednou.
btw: Koukal si do BIOSu, jestli nemáš zvukovku zakázanou?

cochee

Opsáno odjinud:
„Potrebujes presne oznaceni desky, zacina to na P4 (musi to na ni byt napsane), hleda se to podle tohohle oznaceni.“

Prý je to poměrně malinká nálepka, může být na konektorech zvukovky.

Pak běž na ten foxconnsupport.

filipduda

A ještě se výkon chlazení zvýšil na 100% což dělá hrozný hluk. Ach jo

filipduda

V Biosech jsem byl změnil jsem tam něco jako Audio on board na enabled z auto
Označení desky začínající na P4 jsem nenašel , ale jsou tam kódy :
ULSJ85209179 PC MCP73S01
CT: PAKNRA S9VWY5FY
O2O1OG6O2–600-G