nevíte kde se v Praze dají koupit prošlé pekarenské výrobky?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Téměř všude, ale za původní cenu čerstvého zboží.

Další odpovědi
venkovan

Nevím kam by se dnes tyto výrobky nosily, prakticky vše se vozí. jedině si je koupit a třeba se s nimi projít přes Karlův most a potom je s přirážkou za procházku prodat.

lola

Určitě. Dělala jsem v prodejně pečiva a tam nám toho zpoustu zůstávalo,takže se všude válely pytle plné všeho,co se neprodalo. Stačí tam zajít a domluvit se. Pokud to bude malý krámek,budou jen rádi a cena bude maximálně 50%