Avatar uživatele
annas

Nevíte, kde se můžeme v současnosti setkat tváří tvář s chimérou, a to nejen jako chrličem ohně?

Občas něco zaslechnu v noci v polospánku v rádiu a ráno už si nepamatuji podrobnosti.
Doplňuji:
Nejde o představu, ale opravdu o skutečnost. Já chimérami netrpím.
Mili uvedla Turecko – to jsem si připomněla z pořadu, podívám se po více podrobnostech. Chiméry se objevují i v jiné oblasti. Budu pátrat dál.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, anonym, vagra, rynek878, iceT před 4884 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Chiméra běloskvrnná (Hydrolagus colliei; Lay & Bennett, 1839) je druh paryby z čeledi chimérovitých, která se vyskytuje na celém západním pobřeží Ameriky v Tichém oceánu. Jsou známé případy, kdy chiméra zaútočila na člověka a bolestivě ho zranila. Jedná se o přibližně metr velkou rybu, která ale není hospodářsky využívána při rybolovu.

více link:

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Chim%C3%A­9ra_b%C4%9Blos­kvrnn%C3%A1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Včera jsem ji spatřil a bylo to hrozný.
Vlezl jsem do autobusu,naprosto jistý,že je to ten správný,vždyť čísla ještě znám.
Ale byla to chiméra,jel jsem někam úplně jinam.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mili @

divoký vývěr zemního plynu v Turecku … NEBO.....Chiméra je takový organismus, který je tvořen buňkami z více než jednoho jedince. Je to tedy něco jako „dva organismy v jednom“
NEBO- klamná představa ve spánku????

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Řekl bych, že chiméra je nějaká klamná utkvělá představa. S těmi se setkává každý z nás poměrně často. Je ale složité umět ji rozeznat od normálních myšlenek a názorů…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
myšpulín

Klamná představa, přelud, vidina něčeho nereálného..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Protiva

Když to hodně zjednoduším, tak to jsou vlastně dokonalá siamská dvojčata. Vypadají jako obyčejný jedinec, ale mají dvě DNA. Dá se předpokládat, že takové dítě může mít i dva otce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

zde jsem našla něco zajímavého

http://www.sed­micka.cz/jindrichuv-hradec/clanek?id=238682

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Takže paryba a podzemní pukliny v Turecku.

Děkuji.

před 4884 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek