Zlatý

Nevíte, kde se můžeme v současnosti setkat tváří tvář s chimérou, a to nejen jako chrličem ohně?

Občas něco zaslechnu v noci v polospánku v rádiu a ráno už si nepamatuji podrobnosti.
Doplňuji:
Nejde o představu, ale opravdu o skutečnost. Já chimérami netrpím.
Mili uvedla Turecko - to jsem si připomněla z pořadu, podívám se po více podrobnostech. Chiméry se objevují i v jiné oblasti. Budu pátrat dál.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Chiméra běloskvrnná (Hydrolagus colliei; Lay & Bennett, 1839) je druh paryby z čeledi chimérovitých, která se vyskytuje na celém západním pobřeží Ameriky v Tichém oceánu. Jsou známé případy, kdy chiméra zaútočila na člověka a bolestivě ho zranila. Jedná se o přibližně metr velkou rybu, která ale není hospodářsky využívána při rybolovu.

více link:

Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/C him%C3%A9ra_b%C4%9Bloskvrnn%C3 %A1

Další odpovědi:

Včera jsem ji spatřil a bylo to hrozný.
Vlezl jsem do autobusu,naprosto jistý,že je to ten správný,vždyť čísla ještě znám.
Ale byla to chiméra,jel jsem někam úplně jinam.

Bronzový

divoký vývěr zemního plynu v Turecku .... NEBO.....Chiméra je takový organismus, který je tvořen buňkami z více než jednoho jedince. Je to tedy něco jako „dva organismy v jednom“
NEBO- klamná představa ve spánku????

Bronzový

Řekl bych, že chiméra je nějaká klamná utkvělá představa. S těmi se setkává každý z nás poměrně často. Je ale složité umět ji rozeznat od normálních myšlenek a názorů...

Bronzový

Klamná představa, přelud, vidina něčeho nereálného..

Pokročilý

Když to hodně zjednoduším, tak to jsou vlastně dokonalá siamská dvojčata. Vypadají jako obyčejný jedinec, ale mají dvě DNA. Dá se předpokládat, že takové dítě může mít i dva otce.

Zlatý

zde jsem našla něco zajímavého

http://www.sedmicka.cz/…

Diskuze k otázce

Zlatý

annas

Takže paryba a podzemní pukliny v Turecku.

Děkuji.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 650
Zlatý beer 514
Zlatý annas 513
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.