hladas

nevíte kde se dá stáhnout hudba Cest la vie ve filmu agent wc 40 jak letěl autobusem??

Fakt by mě to pomohlo.Písničku už hledám roky ☹ ☹ děkuju

Odpovědi
barnajka

Měla by to být písnička ‚You Never Can Tell‘ od Chucka Berryho, ale je to bez záruky, protože momentálně si tu scénku nějak nemůžu vybavit, takže nemůžu ani porovnat :)
Kdyžtak si ale zkus toho Chucka stáhnout a uvidíš, třeba to bude fakticky vončo.
V odkazu jen klikni na to šedý podlouhlý okýnko pod názvem písničky, v dalším kroku pak na ten modrý link a pak už se spustí stahování http://tempfi­le.ru/file/565902