Ver*

Nevíte kde se dá stáhnout film LOL? na ulož.to neni a jinde se musí platit -.-

Kde mam stáhnout film LOL? na ulož.to to není (soubor smazán) a na Hellspy se musíte registrovat a platit..nevíte někdo kde se to dástáhnout bez registrace? díky

Nejlepší odpověď
www

Počkej, třeba tam bude znovu.
Pokud to chceš tak moc, kup si to.

Další odpovědi
arygnoc

vy nechcete za svoju prácu peniaze?
chcete produkt, ktorý niekto vyrobil a ten za to chce peniaze, čo je pochopiteľné.

tak si to kúpte (nesťahujte – z hellspy ani z iného portálu (okrem shopu) autor nedostane ani floka.

za svoju prácu chcete (budete chcieť) peniaze, tak ako aj ostatní, tiež by sa vám nepáčilo, keby vám nezaplatili.

95 kč nie ja až tak veľa:

http://superstar­shop.cz/obchod­.php?prodej=475777-dvd_filmy_lol

iceT

Na hellspy to zase tak drahé není,co je dnes 100 kč kreditu?Navíc za to dostaneš 14000 MB a to je už na stahování fofrem a při propočtu,kolik filmů za tu stovku můžeš stáhnout,celkem zadarmo.