Totoro

Nevíte, kde se dá sehnat „čajítko“? V jakém obchodě? (Praha)

Nejlepší odpověď
lola

Co to je čajítko? Myslíš sítko na čaj? Pokud myslíš obyčejné tak v domácích potřebách. Třeba v Bílé Labuti. Tam je stará komunisticky vybavená prodejna,ve které mají všechno. Pokud ovšem chceš nějaké speciální,tak zkus prodejny sypaných čajů,tam mají bohatý výběr. Třeba na Národní vedle Cafe Louvre.

Další odpovědi
dědapetr

Každém obchodě kde se prodává nádobí.

hanulka11

Ano v domácích a kuchyňských potřebách a supermarketech v od. dom .potřeb /jak mají kraječe a příbory a vařečky/