Simula

Nevíte, kde přesně je natočen film The Last Song?

Hraje v něm i Miley Cyrus

Nejlepší odpověď
hanulka11

Miley Cyrus natáčí její nejnovější film v Atlantě!Právě teď je mezi natáčením "The Last Song! Georgii se scénou s akváriem.Miley je spolu s režisérka Julie Anne Robinson, v Atlantě turistickou atrakcí.Nové scény byli natočeny v akváriu a to v úterý odpoledne.Film byl naplánován do kin 8.ledna 2010 a kniha vyjde už v září

Zdroj: http://kitty96­.blog.cz/rubri­ka/the-last-song-informations