annas

Nevíte,kde najít informace o vzácném kamenu čaroit a jeho magických účincích?

Kde je jeho naletiště? Díky.

Nejlepší odpověď
vagra

Čaroit -levandulový zázrak z Jakutska
Čaroit se nejmenuje pro jeho čarovnou krásu, ale zcela pragmaticky podle řeky Čara, kde se čaroit nachází
Top kvalita má doslova perleťový vzhled a krásnou fialovou barvu, nebo sytou fialovou s drobnými černými tečkami, ostatní kvality jsou méně perleťové a ne tak zářivě fialové.
V Číně se objevila v nedávné době další ložiska, ale kameny to příliš pěkné nejsou, pokud chceme opravdu pěkný kámen, musíme si vystačit s Jakutskými kousky.
Pokud jde o magické účinky- Receptivní kámen, přiřazen planetě Jupiter, Neptun a elementu vody.Je to kámen proměny, napomáhá ovlivňovat duši a překonávat strach, obzvláště ten hluboce zakořeněný, vyrovnávat se s mimořádnými změnami na duchovní úrovni, má velkou hojivou moc na tělesné i duchovní úrovni, probouzí bezvýhradnou lásku sám k sobě a pomáhá vyrovnat se s našimi zápornými vlastnostmi, uvádí do rovnováhy zmatené emoce. Potlačuje, stres, obavy, posedlost, frustraci, přeměňuje negativní energii v hojivou sílu a pocity nerovnováhy uvádí v harmonii a uvolnění. Probouzí srdeční a korunní čakru, pročišťuje auru a ukazuje způsob nápravy karmických předurčení.

Další podrobnosti o tomto krásném kameni, najdete na zdroji

Zdroj: http://www.fler­.cz/blog/caro­it-levandulovy-zazrak-z-jakutska

Další odpovědi
hanulka11

zde píší, že naleziště je Rusko

http://www.na­turshop.cz/cz/ka­talog/caroit-mensi-(rusko)-7297/