Any96

Nevíte, kde můžu provozovat vlastní rádio, ale zdarma a bez placení autorských práv?

Odpovědi
anonym

Pokud vím, tak nikde – ani kdybys vysílala jen vlastní tvorbu.
Staň se moderátorkou/hla­satelkou nějakého již existujícího rádia, které má tyto organizační ´maličkosti´ již vyřešeny – takto jen vymýšlíš ´nesmysle´…
😉

Hykam

U sebe v pokoji, sama pro sebe.

Drap

Pouze ten kdo má patřičnou licenci a pokud nechce platit autorská práva, tak by musel vysílat jen vlastní tvorbu.