Mirrorwoman

Nevíte kde mám sehnat knihu „Průvodce po Zeměploše“?

Dneska jsme byli v knihkupectví ve Futuru, ale tam ji meměli. Nevíte kde ji mám sehnat?
Doplňuji:
Měla jsem na mysli kamený obchod.

Nejlepší odpověď
chudst

Na internetu skoro kdekoli: http://knihy.he­ureka.cz/pruvod­ce-po-zemeplose-terry-pratchett-stephen-briggsem/

Nebo tady si vyberte vlevo i kraj, prip. mesto a kupte si to primo v obchode. http://www.zbo­zi.cz/758938-pruvodce-po-zemeplose/terry-pratchett-stephen-briggs/?q=pr%C5%­AFvodce%20po%20Ze­m%C4%9Bplo%C5%A1e&r=zbo­zi1&redir=1&sId=Yc­kVJ2qgwsltVpQu­llfy

edit.: no vzdyt rikam – druhy odkaz. Objednejte si to pres internet a vyzvednete si to primo osobne na prodejne ve vasem meste. Je to nejjednodussi cesta. Pokud nechcete, pak nezbyva, nez proste chodit po vasem meste po knihkupectvi, nez ji sezenete.

Další odpovědi
pokazdejinak

a odkud jste? já vám můžu napsat akorát nejlepší knihkupectví v ČB – Na konci vesmíru (Plachá ul.) …jo a možná ještě v Praze – Krakatit (Jungmannova ul.)