KN

Nevíte, kde mám najít tento počítač?

Nevíte, kde bych našel nějaký počítač pro studenty, který má výstup pro audio 5.1 , pevný disk má 1TB, hledal jsem snad všude, ale všechny počítače nemají výstup audia 5.1. Děkuji

Nejlepší odpověď

Sice nechápu na co student potřebuje 5.1 zvuk, ale poradím vám aby jste nehledal už složený počítač, ale nechte si ho složit. Dáte si tam pěkně to co potřebujete a nebudete zbytečně platit peníze navíc za věci kterých se potřebují zbavit na skladě.

Další odpovědi
Jsemtady

Co to znamená počítač pro studenty?
Běžný počítač má 1TB a co se zvuku týče, tak stačí koupit pořádná repra a většina pc má na integrované zvukovce s digi výstupem 7.1 podporu. Jen musíš mít to podrobné nastavení na těch bednách. Jo, že ty běžný 5.1 repra jsou napojené z hlavní bedny a ne přímo z pc, to už se snad běžně nedělá. Jinak se samo dá koupit profi zvukovka a ta nacpat do jakéhokoliv pc.
Doplňuji:
Jen doplním … všechna pc mají 6ti kanálovej analogovej výstup kterej staří na obyčejné 5.1repra.
Jinak můžeš hledat něco, co má spdif digitální, ale to už podle mě zase není pro studenty 😁