Slonyk

Nevíte, kde koupím kalkulačku v Ostravě?

Dobrý den, sháním kalkulačku Casio FX-85 ES, ale nevím do jakého obchodu v Ostravě, nejlépe centru, zajít. Předem děkuju za odpovědi.

Nejlepší odpověď
lexx

objednej na Internetu v nějakém e-shopu, zpravidla dovezou PPL až k Vám, kdekoliv v ČR, cena dopravy není vysoká a je tam uvedená

Další odpovědi
Michal Kole

Kup si ji v e-shopu (musíš koupit na internetu nikoliv ve fyzické prodejně), který má v Ostravě výdejnu .

Budeš to mít levnější (bez poštovného) a můžeš ji do 14 dnů vrátit (pokud byla smlouva uzavřena přes internet a kalkulačka nebude na první pohled opotřebovaná) pokud bude problém a koupit si jinou nebudeš muset měsíc čekat na reklamaci

Po PT: Upřesněno na základě tvé poznámky, díky, měl jsem to napsáno sice správně, ale nejednoznačně, dík za nakopnutí k doplnění

P.T.

Konkrétní model je těžké shánět. Prubnout nějaké větší elektra bych doporučil.

Kolego Kole, co je to za nesmysl? Vyšla nějaká novela, o které nevím? To, co popisujete platí při doručení zásilkovou službou a navíc zboží nesmí být rozbaleno natož použito.

Něco jiného je, pokud takovou službu nabízí konkrétní obchod, ale to není žádné pravidlo.

Michal Kole: V pohodě, mě jen zatlo,že proběhla u eshopových nákupů nějaká změna, o které nevím 🙂