sarinks258

Nevíte kde jsi můžu stáhnout Movie Maker?

Ahoj,mám windows XP a chtěla by si stáhnout windows movie maker.Nevíte kde,aby to bylo třeba v angličtině nebo v češtině??

Nejlepší odpověď
www

Mám WinXP profi, SP3 a WMM již systém obsahuje, pravděpodobně i tvůj.
Běž na start, vyhledat (nebo lupa na klávesnici), napiš název a uvidíš.
Pokud jej nemáš, najdeš zdarma třeba přímo na podpoře Microsoft (nejlépe), nebo na Slunečnici, Stahuj atd.
Praxe

Další odpovědi
badisko

zde …http://www.slu­necnice.cz/sw/win­dows-movie-maker/winxp/
slo verze: 2.1
Podporované jazyky …Angličtina
Operační
systém …Win XP

Výkonný nástroj pro ty, kteří vlastní digitální kameru a na PC mají operační systém Windows XP. Pomocí toho nástoje můžete editovat, vytvářet a dokonce i sdílet svoje domácí videozáznamy. Editovat lze obraz i zvuk nahrávek. Když si videozáznam upravíte podle svých přání, např. doplněním zvuků, či speciálních efektů, můžete jej uveřejnit na webu, či uloži zpět na DV medium.

Varianta pro Windows XP.
kopirovano ze slunecnice .cz ..
Doplňuji:
zde prej v cestine …moc tomu ale neverim ..http://www.e­download.cz/sw/win­dows-movie-maker/
Licence:
Freeware
Vývojář:
Microsoft
Verze:
2.6.
Velikost:
7,1 MB
Operační systém:
Win XP, Win Vista, Win 7
Aktualizováno:
25.03.2010 – 21.49:11
Jazyk:
Česky
a take na strankach ..zde..http://www­.microsoft.com/cs-cz/default.aspx

Bedy

Windows XP Windows Movie Maker obsahují – skočte do Start-Všechny programy a dole by měl být.
Takže odpověď Samy a www je naprosto správná.

anonym

Ten bys měla mít v pc

badisko

Dalsi velice uzitecna odpoved ..Ten bys měla mít v pc :D..mas Bod.. ale jen virtualni ..:D..

badisko

Ale to vis ze jo bedy (kdyz ho tam nema a chce ho stahnout tak ho tam mit nemusi …jen cert vi co ma za PC ty stouro ze ty jses ji zase dival na vypis ze …no nekdo kouka poholkach nekdo po vypisech ..otazka byla …Nevíte kde jsi můžu stáhnout Movie Maker?
Ahoj,mám windows XP a chtěla by si stáhnout windows movie maker.Nevíte kde,aby to bylo třeba v angličtině nebo v češtině?? ..
Tak tady nepis kraviny a nepritakavej hlouposti …!!! Slecna je ptala na uplne neco jineho ..bkdyby jsi nevedel ale ty vis a stejne napises takovou blbost …:D…mas nervy ze tady nemas kolegu nebo co?…jdi se bodnout …to co jsi napsal nebylo ani vtipne ani chytre ..;D..jen to potvrdilo ze jses silenej stoural…a jeste mazal !!!