annas

Nevíte, kde je u nás největší market Tesco?

Doplňuji:
Popletla jsem otázku. Nemusí to být jen Tesco, ale vůbec největší hypermarket.

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak největší obchodní centrum je V Praze Letňanech, kde je zmíněné Tesco,,ale přímo největší hypermarket nevím,,,dost velký je hypermarket v Čestlicích, ale jestli ten je největší, pokusím se něco dohledat,,,

Další odpovědi
panenka

EVA – Největší supermarket v okrese Mělník a myslím že i Interspar

stana73

Myslím,že Tesco v Letňanech a když už tam někdo jede,tak tam má spoustu jinejch v okolí-OBI,Globus.Na Mělníku jsou dvě Tesca,EVA,Kau­fland,Lidl,2× Penny,Mountfi­eld.Nejsou to hypermarkety,ale i tak je jich dost.