BELA81

Nevíte kde bych mohla najít názvy filmu o známých osobnostech,nap­ř.o Hippokrato­vi?A kde je možné je jistě stáhnout?

Odpovědi
Kelt

Napadá mne seriál francouzské televize s pořady, Byl jednou jeden .. život., vesmír, – člověk. A možná v části Byl jednou jeden člověk se v jednom díle hovoří o Periklově době. Možná tam bude o Hippokatovi něco uvedeno. Podotýkám , že je to seriál pro děti, takže tam budou jen základní informace.
Byl seriál o napřl L. Pastaurovi a pod.