isteron

Ten sveter si môžeš kúpiť aj nový, zober tatinovi štetec a dobrú čiernu farbu a môžeš maľovať.
Ryfle kúp nové, a namoč do kyseliny sírovej , po vysušení sprav do toho, čo z nich zostane diery a máš to !

Moniška

Po tom svetru se zkus poohlédnout v H&Mku a nebo v Now Yorker a tyto ryfle seženeš
skoro všude a nebo si vezmi normální džínsy a vem si drátek(třeba ten na nádobí)a udělej si jím fleky na neobvyklých místech a díry si udělej zevnitř nůžkama a povytáhni si nitky ven a máš to:)