Jahoda

Nevíte, kde bych koupila 3D brýle?

Zdravím! Chtěla bych se zeptat kde mohu koupit 3D brýle? Myslíte, že by to bylo i u optika? A kolik takové brýle stojí? Moc děkuji a přeji hezký večer.

Odpovědi
Vicki

Na téhle adrese.

Zdroj: www.alfacomp.cz

alexandra

Já jsem si je koupila před týdnem v obchodě Alfa computer,a dala jsem 99,Kč za dvoje.Určitě se prodávají i kvalitnější a lepší,ale ty mi stačí.Jinak si myslím,že se to prodává v počítačových obchodech,v op­tice nevím

ratrap

Ahoj viděla jsem je na aukru

Zdroj: AUkro.cz