Fidel

Nevíte, kde bych koupil eukalyptové listy na kouření? Prodávaly se smotané o délce cca 5 cm…

Doplňuji:
Já si je „dělám sám“ (příležitostně), ale komu se s tím chce drbat, že? Na zesrání, jak píšete to není, kdo nezkusil, tak neví vo co go. 🙂 Díky za tipy. Nevíte, kdy by se mohla vyřešit daňová problematika? Jak dlouho tento stav trvá? Alespoň 4–5 let, ne?

Nejlepší odpověď
elektrikář

Zajet si je natrhat do Austrálije.

Další odpovědi
anonym

Chceš se zesr@t?

hanulka11

jedině bych vám je přivezla .....z dálek

dědapetr

V Česku momentálně beedies nejsou k dostání kvůli byrokratickým sporům o jejich danění.[zdroj?] Běžně byly k dostání v čajovnách nebo větších trafikách a obchodech s tabákovými výrobky po 50–60 korunách za balíček po cca 25 kusech.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Bi­di