Acer

Nevíte kam mohu zdarma vložit reklamu?

Chci vložit reklamu na moje stránky třeba na odpovědi.cz kamkoli zdarma a nebo alespoň levně.

Odpovědi
Michal Kole

stačí banner ta tvé webové stránce od nějaké společnosti, a podle počtu zobrazení nebo kliknutí dostaneš zaplaceno

jhe potřeba ŽIVNOSTENSKÉ oprávnění i když některé firmy mají na webu naosaný opak – on si to každý živnostenský a finanční úřad vykládá zákon po svém.

a je výhodné být i plátcem DPH

Zkus třeba Sklik, nebo Google adwords

BANAN93

vytvoř si skupinu na facebooku – dej tam nějaký zajímavý video a ať musej všichni kliknout na „to se mi líbí“ pro zobrazení a pak už jim hrneš reklamy … já to teda nedělám – ale je toho plnej FB – takže jestli na to máš žaludek :D