SajmonModer

Nevíte, jestli vychází nějaký časopis, ketrý by psal o hrách na PS2 nebo PS3? Děkuji.

Kdysi jsem kupoval časopis o PS2 a bylo k tomu přideleno i demo s hrami, ale to už teď nevychází. Nevíte o něčem?

Nejlepší odpověď
iceT

Ten časopis,co myslíš jsem měla doma taky,ale pokud ti to pomůže a máš možnost se dostat do tesca nebo jiného obchodního centra kde je tento
http://www.fir­my.cz/detail/1274604-game-czech-a-s-e-shop-praha-kosire.html

tam nějaký časopis mají,myslím zdarma.V odkaze jsou místa,kde se tento obchod všude nachází.