Avatar uživatele
pusinka50

Nevíte, jestli v tomto počasí, když je pod nulou či na nule, létají večer noční můry a jiný noční hmyz?

Kouřím a tak větrám menší větračkou, kde mám síť v okně a zajímá mě to proto, že bych mohla otevřít na vyvětrání i velké okno, kde ale síť nemám, tak aby mi sem nějaký hmyz nevlétl

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 3756 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Většinou nelétá vůbec nic.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dnb

V mrazu a při teplotě až do 5°C venku nic nelétá, jde to poznat i večerními světly (v létě jsou obalené různými můrami a pod.) a teď nic, takže s největší pravděpodobností do otevřeného okna nic nevlétne (leda nějaký zmatený pták)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

i kdyby ..už jsem tady někde psal, že ten jemný hmyz v tom smradu z cigaret stejně okamžitě pojde, takže tě obtěžovat nebude ,)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
isteron

Môže sa dostať do bytu väčší hmyz len vtedy, keď svieti cez deň slnko a je teplota nad 0° C. Keď zapadne slnko, ochladí sa tieto väčšie druhy hmyzu sa snažia dostať do nejakej škáry, napr. na okennom ráme, a pri vetraní sa dostane rám s hmyzom do teplejšieho vzduchu v miestnosti , vtedy sa zobudí, zacíti teplo a vletí do izby. Pokiaľ má ešte toľko sily.
Aj mne sa parkrát stalo, že večer som našiel osu, nočného motýľa alebo väčšiu muchu v izbe na stene. A spätne, keď som pátral, ako sa to stalo, nakoniec sa zistilo, že sa otvárali bakónové dvere, ešte cez deň keď svietilo slnko, a večer som našiel niekde sedieť na stene väčší kus hmyzu.
Všimnite si, že na jar sa zobúdzajú zo spánku len väčšie kusy múch a motýľov.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pusinka50

Ah jo, zjentek, právě proto píšu, že celé dny pořád větrám, i teď v zimě, aby tu ten smrad z cigaret nebyl tak cítit. Větračka je imrvere otevřená, jen na noc bych chtěla vyvětrat víc.

před 3756 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

to máš dobré ,) ..rád bych ti pomohl, ale nejde to ,D

před 3756 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek