doktorphlox

Nevíte, jestli skener HP ScanJet 4300C zvládne z diapozitivu udělat dig. fotografii?

Samozřejmě bych to zkusil, ale v současné době nemám žádný diapozitiv doma. Chtěl bych si půjčit nějaké kna naskenování, ale nevím, zda to můj starý skener zvládne. Díky za odpověď.

Odpovědi
Hlada

Ne. Naskenovat diapozitiv nezvládnou dobře ani běžně prodávané skenery k tomu určené. Stačí se podívat na recenze. Je to problém, který zvládnou jen profi skenery, které jsou v úplně jiné cenové kategorii.