Zlatý

Nevíte,jestli si dělají poznámky?

Podruhé během tří dnů mi volali z Vodafonu,jestli nemám zájem o jakýsi balíček bla,bla,bla prý na doporučení.

Před časem obcházel sídliště agent jisté pojišťovny a lanařil na změnu pojišťovny,během týdne ti agenti přišli tři se stejnou nabídkou....

Když bylo sčítání lidu,taky přisli dvakrát s formulářem.

Taky nabídka na změnu lékaře,to bylo od Mojí ambulance,taky přišli dvakrát,dokonce jeden a ten samý chlap.

Nevíte jestli si ti lidi nějak dělají poznámky,že v tom a tom domě už někdo od nich byl a že je tudíž zbytečné tam znova chodit?Nebo jak to vlastně mají?
Doplňuji:
-Iv-,mě taky tak řekli,že je to na doporučení a řekli bratrovo jméno,jenže zkomolené.Vlastně vypustili jedno písmeno,a tím pádem to příjmení znělo jinak.Vaše reakce byla skvělá.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

V prvé řadě musíte rozlišit společnost a zprostředkovatele (call centra, podomní prodejce). Předpokládejme tedy, že každý si píše interní poznámky pouze k "sobě" a zkouší Vás "zlanařit" vícekrát, aby měli co nejvyšší provize za zprstředkování (a nemusí mít s prezentovanou společností vůbec nic společného).. Dobrá rada nad zlato (z vlastních zkušeností): jednejte pouze osobně (nikdy telefonicky!) v klidném prostředí, nabídku žádejte v písemné podobě k podrobnějšímu prostudování se známými(leták, vizitky apod.) a až následně se rozhodněte. Pochybný prodejce raději uteče a zkouší dále, než by Vám měl předat tištěné materiály a vysvětlit rub i líc! Navíc neznámá čísla (zpravidla pražské pevné linky) většinou ani nezvedám.

Další odpovědi:

Dnes mi take volali z vodafonu ! A pry, ze mi volaji na doporuceni .. a ted rekli jmeno a prijmeni meho syna .. a pry : Znate pana .. a opet rekl jmeno a prijmeni meho syna a ja : Ne , nikoho takoveho neznam ! :-) A on : Ne ????? A po chvilce mlceni : Nechtela by jste si OSAHAT zdarma nas novy balicek od vodafonu ?? A ja : Balicek ne , ale vas bych si klidne osahala. ! :-) A pan : Prosim ??? A polozil. :-)
P.S. Cekam , kdy mi zavola reditel vodafonu ( abych si ho osahala ). ! :-O -iv-

Bronzový

U mě byly ohledně elektřiny a plynu tento rok předevčírem už po sedmé no májí v tom bordrel-holt provize jsou peníze

Zlatý

Poznámky si možná dělají, ale mezi sebou si je určitě dva pracovníci nepředají. Tyto akce taky dost často dělavají pro firmy i najaté agentury, a může se jich vyskytnout i několik na stejném místě.

Bronzový

Poznámky si určitě nedělají, jsou jako mouchy, mávneš rukou, obletí kolečko a přijdou zas. ;-)

Zlatý

Poznámky, asi jak kdo. V každém případě mi ale už jakékoli nabídky po telefonu lezou na nervíky a jsem čím dál častěji nepříjemná.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.