iceT

Nevíte,jestli si dělají poznámky?

Podruhé během tří dnů mi volali z Vodafonu,jestli nemám zájem o jakýsi balíček bla,bla,bla prý na doporučení.

Před časem obcházel sídliště agent jisté pojišťovny a lanařil na změnu pojišťovny,během týdne ti agenti přišli tři se stejnou nabídkou…

Když bylo sčítání lidu,taky přisli dvakrát s formulářem.

Taky nabídka na změnu lékaře,to bylo od Mojí ambulance,taky přišli dvakrát,dokonce jeden a ten samý chlap.

Nevíte jestli si ti lidi nějak dělají poznámky,že v tom a tom domě už někdo od nich byl a že je tudíž zbytečné tam znova chodit?Nebo jak to vlastně mají?
Doplňuji:

  • Iv-,mě taky tak řekli,že je to na doporučení a řekli bratrovo jméno,jenže zkomolené.Vlastně vypustili jedno písmeno,a tím pádem to příjmení znělo jinak.Vaše reakce byla skvělá.

Nejlepší odpověď
Georgo2010

V prvé řadě musíte rozlišit společnost a zprostředkovatele (call centra, podomní prodejce). Předpokládejme tedy, že každý si píše interní poznámky pouze k „sobě“ a zkouší Vás „zlanařit“ vícekrát, aby měli co nejvyšší provize za zprstředkování (a nemusí mít s prezentovanou společností vůbec nic společného).. Dobrá rada nad zlato (z vlastních zkušeností): jednejte pouze osobně (nikdy telefonicky!) v klidném prostředí, nabídku žádejte v písemné podobě k podrobnějšímu prostudování se známými(leták, vizitky apod.) a až následně se rozhodněte. Pochybný prodejce raději uteče a zkouší dále, než by Vám měl předat tištěné materiály a vysvětlit rub i líc! Navíc neznámá čísla (zpravidla pražské pevné linky) většinou ani nezvedám.

Další odpovědi
anonym

Dnes mi take volali z vodafonu ! A pry, ze mi volaji na doporuceni .. a ted rekli jmeno a prijmeni meho syna .. a pry : Znate pana .. a opet rekl jmeno a prijmeni meho syna a ja : Ne , nikoho takoveho neznam ! 🙂 A on : Ne ????? A po chvilce mlceni : Nechtela by jste si OSAHAT zdarma nas novy balicek od vodafonu ?? A ja : Balicek ne , ale vas bych si klidne osahala. ! 🙂 A pan : Prosim ??? A polozil. 🙂
P.S. Cekam , kdy mi zavola reditel vodafonu ( abych si ho osahala ). ! :-O -iv-

MILAN1961

U mě byly ohledně elektřiny a plynu tento rok předevčírem už po sedmé no májí v tom bordrel-holt provize jsou peníze

Drap

Poznámky si možná dělají, ale mezi sebou si je určitě dva pracovníci nepředají. Tyto akce taky dost často dělavají pro firmy i najaté agentury, a může se jich vyskytnout i několik na stejném místě.

rosinka

Poznámky si určitě nedělají, jsou jako mouchy, mávneš rukou, obletí kolečko a přijdou zas. 😉

terry

Poznámky, asi jak kdo. V každém případě mi ale už jakékoli nabídky po telefonu lezou na nervíky a jsem čím dál častěji nepříjemná.