Rozamunda

nevítě jestli se dá sehnat takový černý náramek na krk já jsem tomu říkala tetování ono to tak trochu vypadá

prodávali náramek, prstýnek, a ten náramek na krk … byli aj různý barvy … jestli můžu někomu poslat jedno video v kterým to má jedna holka na krku
Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=vO1TrV5­0X78 tady je to vídeo v kterým to má ta holka na krku

Nejlepší odpověď
JanaViki

Jistě :) já ho zatím viděla tam, kde prodávají takové ty „holčičí“ potřeby jako laky, čelenky, gumičky a ták. :) Většinou u hřebenů ;)

Další odpovědi
To jsem já

Ten čas tak letí…vzpomínám, jak jsem to před 15 a více lety nosila… Možná bych zkusila i Vietnamce, tam se občas dá sehnat spousta věcí co jinde už dávno a nebo ještě nemají

anonym

Náramky se prodávají pouze na zápěstí. Pokud hledáš ozdobu na krk, tak to bude buď náhrdelník, nebo obojek. Dívala jsem se na net a našla třeba toto:

Dámský obojek Westenra, Historické šperky – Mysticum
MYSTICUM Dámský obojek Westenra, Historické šperky – Dámský obojek Westenra Černou sametovou stuhu zdobí překrásné kovové zdobení. mysticum.cz/damsky-obojek-westenra-p-11322.html?cPat­h=65_281