iceT

Nevíte jestli jsou Asiaté

z valné většiny tak štíhlí proto,že jedí jen rýži a nudle?

Nejlepší odpověď
Terryle

jídelníček tomu určitě přispívá (i když nudle zrovna nejsou nejdietnější, co vím). Ale jinak skoro furt baštěj nějaký ryby a mořský potvory, bambus, pijou litry čaje… jeděj mnohem zdravěji než my, myslím.
Ale je to celkově i rasou – jsou prostě drobnější a menší. Možná maj nějakej lepší metabolismus…
Doplňuji:
Valky: no jo, máte pravdu – oni ty nudle dělaj z rýže. Ty budou asi o něčem jiným než naše těstoviny z mouky.

Další odpovědi
Valky

Podle mě určitě – rýžové nudle a rýže jsou velice dietní.. S kuřecím masem ideální. I špičkový sportovci jí většinou jen kuřecí a ještě jen s rýží. :)

anonym

A take geny .. ? 🙂 -iv-

žolik

Asiaté jsou taková rasa,malý,hubení,to není rýži ani nudlama,je to jiná kultura lidstva.

Zdroj: žolík