hanny 2

Nevíte jestli ještě rostou houby?Není už zase moc sucho?

Doplňuji:
Jedná se mi hlavně o výskyt hub na Kunštátsku.Děkuji.

Nejlepší odpověď
chudst

Rostly koncem minuleho tydne. Ted nerostou; po peti hodinach jsme se vratili z asi 3/4 naplnenym jednim kosikem.

Další odpovědi
anonym

Hanny,je jich dost!Včera byly bedly.Jak talíře.Pršelo dost,lesy tak rychle nevyschnou.Vyraž!

anonym

Nerostou a nebo jsem slepa. ☹ -iv-

beer

Měly by tam být, aktuální info ale nemám.
Není nad to zvednout se a nakouknout do lesa )) Auto je výhodnější – zastavíš, a když tam nic není, popojedeš o pár km dál a situace může být jiná..

Reuef

rostou

www

Teď, až na výjimky, rostou houby všude. Jsou ale místa, kde sice rostou, ale „hodně daleko od sebe“ 😁
Nejlíp bude, když se do lesa podíváš !

Džuls

U nás na Slovensku že vraj všade rastú, len my sme ešte nič nenašli 🙂 Roky už chodíme do lesa, vždy sa nám podarilo niečo nájsť- niekedy sme sa až nemohli zaniesť domov, ale tento rok po piatýkrát sme sa v lese len najedli 🙂

verka

Jsem byla v týdnu asi 20 km od Kunštátu teda na Moravě a měla jsem štěstí i na houby poměrně vzácné, třeba syrovinku, hodně lišek a hřiby.Lidi také nosili plné košíky. Bylo spousta malých hub, ale taky dost velkých už nebratelných. Vyrazit do lesa je vždy paráda, i když tam ty houby nebudou.