Babsi

Nevíte jestli je už v kinech film Hobit?

Někde jsem četla, že je, ale nejsem si jistá.

Nejlepší odpověď
Ella

tenhle film není ani natočený…

Další odpovědi
iceT

Ian McKellen je zpátky. Kdo ještě?12.1.2011
Fanoušci si konečně vydechli. Více než roční natáčení dvoudílného Hobita oficiálně startuje už 14. února (navzdory mnoha sporům a dohadům pěkně doma na Novém Zélandu), ale Ian McKellen a Andy Serkis až do této chvíle nebyli oficiálně potvrzeni do rolí Gandalfa a Gluma. Už se začínalo spekulovat o tom, že mají přehnané honorářové požadavky… (více)
Fanoušci si konečně vydechli. Více než roční natáčení dvoudílného Hobita oficiálně startuje už 14. února (navzdory mnoha sporům a dohadům pěkně doma na Novém Zélandu), ale Ian McKellen a Andy Serkis až do této chvíle nebyli oficiálně potvrzeni do rolí Gandalfa a Gluma. Už se začínalo spekulovat o tom, že mají přehnané honorářové požadavky a pokud rokování nedopadne dobře, Jackson se bude muset ohlédnout po náhradnících. Hrozba je zažehnaná, oba podepsali a Sir Ian se postaví před kameru už 21. února. Z jeho starých kámošů se vrátí Cate Blanchett a Hugo Weaving a momentálně probíhají intenzivní rokování s Orlandem Bloomem, aby si znovu zahrál Legolase. A to není všechno. Krátce se ukáže i Elijah Wood jako Frodo a podle všeho i Ian Holm v starší verzi Bilba, jinak hraného Martinem Freemanem. Tato dvě jména naznačují, že by celý film mohlo rámovat vyprávění starého Bilba Frodovi. No a produkce se údajně snaží přemluvit i stařičkého Christophera Lee, aby si znovu zahrál Sarumana.

Zdroj: csfd