adelka 13

Nevíte jestli existuje nějaká web stránka kde si můžu udělat webSHOW zdarma?

Jestli znáte iCarly.com určitě víte o čem mluvím.Zkrátka bych chtěla přidávat videa na net ale neznám žádnou webovou stránku která by nabízela tyhle možnosti k vytvoření:Přih­lášení zdarma,registrace zdarma atd.

Odpovědi
Pepa88

Netuším co znamená slovo webSHOW, ale videa můžeš zdarma přidávat třeba na youtube – kde je největší šance, že si je někdo prohlédne… Navíc přesně tam je můžeš řadit do určitých složek, takže je šance si tam udělat určitý seriál…