bara32101

Nevíte jestli existuje nějaká koupací čepice která nepropouští vodu?

Mám dlouhé vlasy tak která ji alespoň trochu zádrží

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ano existuje a spolehlivě zadrží vodu
http://www.fil­diving.wz.cz/ska­fandr.jpg

Další odpovědi
gecco

V zásadě neexistuje – i kukly suchých potapěčských obleků vodu do jisté míry propouští…
Na druhou stranu – „která ji alespoň trochu zádrží“ – každá gumová, která tio dobře ´sedí´*) a pod kterou ty vlasy zcela schováš.
___
*) sorry – ale jakou ty máš hlavu my nemůžeme ani tušit – takže zkoušej a zkoušej

gecco

JájsemRaibek → ta je výborná – ale blbě se s ní plave…
😉

JájsemRaibek

O plavání v otázce nic nepadlo, pouze o zadržení vody a tato splňuje podmínky zcela.

gecco

Vždyť neprotestuju…
😉
Myslím, že tazatelce by se v ní mohlo i ´rozjasnit´…
;-DD

gecco

Vždyť neprotestuju…
😉
Myslím, že tazatelce by se v ní mohlo i ´rozjasnit´…
;-DD

arygnoc

dokonalé. ;)

;-Q