Pokročilý

Nevíte jestli existuje hra kde hrajete za poldy??

Nevíte jestli existuje hra na pc kde hrajete za poldy a honite treba nejaky auta a musite je treba zastavit. Za odpovědi předem díky
Doplňuji:
Need for speed most wanted mam ale tam pred poldama jenom zdrhate a hot pursuit mi asi nepujdou prtz mam docela slabej pocitac

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Pokročilý

Jéžiž těch je!Bohužel s ited' na žádnou nezpomenu, protože většinou poldy zabijíte.

Need for speed - ať už Hot pursuit nebo Most wanted

Pokročilý

JO jednu bych tu měl....máš policejni auto a musiš zastavit zlodeje.

1.Strasky Hunt ( Tak se to nejmenuje ale nejak podobne)

2.Cobra 11 crash time

Pokročilý

True Crime - není to sice závodní ale je to na styl GTA ale jseš v roli policajta...záleží an tobě, jestli budeš spravedlivej nebo zkorumpovanej...podle toho se odvíjí příběh hry :)

Dál mě napadla klasika z PS1, tuhle hru jsem miloval: World scariest police chases - tady jezdíš s policejním autem po městě a když přidje hlášení musíš zastavit nějaký auto...ale to ti asi nepomůže :D

Ahoj, jestli tě zajímá dobrá hra, kde máš na výběr hrát za zloduchy nebo být rukou zákona, tak bych doporučil hru APB reloaded jedná se o online hru, která je FREE to PLAY, graficky moz hezky udělané, automobilové honičky, sposty zbraní, možnost koupě vozidla a případná tuning, skvěle si tu člověk může vyhrát se vzhledem postavy.... + je že se nenajdete 2x vaše postava se stává univerzální... dále možnost komunikace přez mikrofón přímo ve hře.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 859
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.