Bronzový

Nevíte jakým foťákem se vyfotili tyto fotky?

http://gofindmomo.com/

Jen pokud fotíte nebo jste viděli někde podobné fotky (barva kvalita)
Doplňuji:
Mám na mysly tyto vlastnosti:
Barvy - syté, nevybledlé
Kvalita - kolik tak mPX? Záleží na tom vůbec?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zkus upřesnit, o jakou vlastnost těch fotek se ti jedná*) - protože buďto jsem naprosto neschopen odhalit umělecký záměr a nebo skutečně jde o ´amatérské´ (příčí se mi použít méně shovívavý výraz) fotky bez myšlenky i ducha.
Jednoduše - tohle ´umí´ vyfotit kdekterý kompakt.
___
*) jediné, co odhadnu je, že použitý objetiv je střední, ale kratší, než normální...
Doplňuji:
Barvy - většina těch fotek je tak přesvětlená, že tam o "barvách" snad nemůže být ani řeči...
Kvalita?? - ty fotky, na které jsem se koukal, mají 500x500 pix - o jaké kvalitě ´hovoříš´???
___
Kdyby ses ´vymáčknul´ - o jaké vlastnosti těch fotek ti jde, možná by ti někdo poradil. Takto opakuji - tohle ´umí´ vyfotit kdekterý kompakt - a každý člověk, který prstem dosáhne na ´spoušť´.

Další odpovědi:

Zlatý

Z mobilu ti nedokáži odpovědět, ale pokud jde o originály, ulož si fotky do PC a pak se podívej na exif data, najdeš tam leccos ;-)

Zlatý

Uvedené fotky exify neobsahují, takže je bezpředmětné odpovídat. Odpovědět mohu cokoliv.
Doplňuji:
Barvy nevybledlé vypadají takto :
http://www.ulozisko.sk/…

Olympus EPL 3

Zlatý

Skoro každým aparátem by šlo podobné fotky udělat.

Pokročilý

pravdepodobne se jedna o analogickou fotografii 6x6 cm ( Rolleiflex, Mamiya, Hasselblad, apod.)

Diskuze k otázce

anonym

Knedliku - je to analOGOvá (ne analogická)...
Ale - ten, kdo fotí zmíněnými značkami aparátů (Rolleiflex, Mamiya, Hasselblad) by si - fakt, takovou ostudu neudělal...

Zlatý

Lamalam

knedlík123 > podle čeho usuzuješ, že se jedná o formát 6x6? Oříznout na čverec jde každá fotka a na aparátu nezáleží.

anonym

Lamalam - dávám ti za pravdu - ohledně technické stránky věci...
Ale - nikdo, kdo fotí středoformátem, by na net takové ´hnusy´ nedal - to by si raději pazoury nechal urazit. ;-)

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.