iceT

Nevíte jaký úkaz způsobuje tento jev?

Jdu-li v mokru,což je při deštivém počasí docela běžný jev,tak mívám zadní stranu kalhot až po kolena začvachtanou od bláta a špinavé vody z chodníku-stejně tak má špinavé kalhoty většina lidí co znám.

Nejlepší odpověď
hanulka11

já tomu říkám čochtavé nohy, taky to tak mívám.......

Další odpovědi
anonym

Kdo vysvětlí tento úkaz,je zralý na Nobelovku. 😁
Já to nevím.

led

Vzhľadom na aerodynamický tvar nohy v nohaviciach sa kvapky vody a blata po došlapnutí a následnom doprednom kroku pohybujú dozadu, kde sa zákonom schválnosti zachytávajú na látku nohavíc…
Potvrdené pozorovaním a vlastnou skúsenosťou. Ak sa nohy posunujú dozadu blato je na prednej časti nohy.
PS
kedže som vytvorila zákon o blate na nohavici, podávam si prihlášku na nobelovu cenu blata.
😁
PS2.
pozrite sa na auto idúce cez kaluž.
Doplňuji:
Butani,
pri spojení našich zdôvodnení „blatového zákona“ vyjde naozaj krásna poučka:
„kvapky blata z kaluže pri kroku idúceho človeka letia súčasne dopredu i dozadu, len preto, aby ho zašpinili“.

moment

Tohle se dá odstranit „blatníky“ které si samořeznými šroubky připevníte na zadní stranu podpatků.

fcoop

Je to téměř totožné s jízdou na kole bez blatníků.Zkuste si to,nezapomenete.
Jetel je v podstatě čisťoučký.
Ovšem za mokra.Čím víc sajrajtu,tím lépe.
Ideální je projet se po dešti rašenilištěm.