Ewíík

Nevíte jaký lak na vlasy neškodí vlasům? Děkuju…

Nejlepší odpověď
hanulka11

Nekupuj je u vietnamců- jinak laky obsahují vitamíny, takže vlasy nepoškozují,vyčeše se a stejně si je pravidelně myješ. Já používám Pantene

Další odpovědi
chudst

Kazde laky skodi vlasum, stejne jako fenovani, apod. At si prodejci inzeruji co chteji. Na druhou stranu, skodi minimalne a temer neznatelne. Obcas pouzivam tapf od Schwartzkopf a jsem s nim spokojen, drzi dokonale a lehce se smyje.