nimecacek

Nevíte jakej je starosta Kadaně?

Nejlepší odpověď
hanulka11

zřejmě PaedDr. Jiří Kulhánek

Další odpovědi
Alesh

Starosta: PaedDr. Jiří Kulhánek

Zdroj: http://www.mesto-kadan.cz/sekce-1/mestsky-urad/strana/0

anonym

bývalý přednosta okresního úřadu. Např: schválil kruhák u průmyslové zóny Královský vrch jako přednosta. Když okresní úřady zrušili, tak kandidoval za ODS jako starosta. Po nástupu do funkce nadával na ten kruhák a chtěl po odboru výstavby, aby s tím něco udělal. Tak si udělej obrázek. Pracoval jsem pod ním a radši jsem dal výpověď. I lidi, kteří přešli z okr. úřadu na pověřenou obec Kadaň na něj začli nadávat.