Brou ček

nevíte jaké ted oblečení nejvíce frčí a kde ho zakoupit předem děkuji

oblečení

Nejlepší odpověď
ten který je

Kožich,kulich a teplé rukavice.:-)

Další odpovědi
ReHu

Nejvíce frčí módní oblečení. Koupíš ho v obchodě.
Např boty v obuvi.

♥♥♥

Ahoj, pro tebe jako 11-cti letou holku je nejvíce HOT oblečení např.: šály, růžně vázané, nějaké pěkné kazačky a také naušnice a různá bižuterie (prosím, nenos něco co má pírka- to se nosí v létě!!)

  • Pak se na tebe budou kluci lepit, jak jsi zde psala, že by jsi chtěla být obklopena kluky… (A ta holka ty kluky bude mít za chvíli dost, nemysli si :) )