Zlatý

Nevíte, jaká je to choroba Aging-Male-Syndrom?

Něco jsem zaslechla,ale nestačila jsem vyhledat.

Děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já to četla v časopise 21 století

Je to vlastně vymyšlená nemoc ,kterou nám podsouvají v reklamách farmaceutické továrny a lékaři .Tvrdí, že je dobré brát přípravky ...např....-pro ženy v přechodu , pro muže ....prostata a pod. Lidé na to skočí ,že jim to pomáhá tím se farm.výroba zvyšuje a oni mají zisky .

Snad jsem to dobře pochopila.

Další odpovědi:

Zlatý

Na skoro každou nemoc existuje nějaká pilulka. Stále častěji to však platí obráceně: na každou pilulku existuje nová nemoc.
Aging-Male-Syndrom patří mezi tzv. "vymyšlené nemoci." -
Má to být jakási mužská menopauza.
O tisíciletí starší pánové brali ubývající mužnou sílu jako přirozený proces, který ke stárnutí patří.
Dnes by však měli začít užívat hormony.

Zdroj: http://kolecko.blog.cz/en

Pokročilý

Obecně je Anti Aging Male Syndrom stav, kterému se v minulosti říkalo přirozené stárnutí (viz. Trojan a kol., Fyziologie IV vydání). Je postaveno na tezi, že u každého stránoucího organismu dochází k hormonálním (a jiným) dysbalancím (AAM zkoumá stárnutí muže), jejichž ovlivnění navodi pocit a stav zdraví. Není pochyb o tom, že hormonální substituční léčba je plně indikována u nemocných, kteří mají uměle (operací, léčbou) navozený stav nedostatku hormonů a jejich funkce. Léčba přirozených faktorů stárnutí je velmi diskutabilní a hypotetická a její efekt nebyl zřetelně prokázán, byť bezpochyby individuální zlepšení je možné. Je nutno vzít v úvahu, že u žen se typicky nahrazuje estrogen(-y) u mužů testosteron. Podání syntetických preparátů má svá rizika, jako je možnost vzniku a rozvoje maligního onemocnění prostaty u mužů, u žen je připomínaná studie poukazující na vyšší rizika malignit prsu. Anti-Aging Medicina má své zastánce i odpůrce.

Diskuze k otázce

Pokročilý

Kerberus

Rolotr,příště prosím o odkaz,odkud jste čerpal.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.