sabik11

Nevíte jaká je přesná velikost 7(UK) 4(UK) , 5.5(UK) ?

Vím některé velikosti měřené v UK.. ale nevím je přesně.. Poradil by mi někdo, prosím?
Doplňuji:
Jde o velikost bot.

Nejlepší odpověď
anonym

tady to máte vypsané :)
http://www.dmu­sastore.com/uk-us-shoe-size-conversion.html

Další odpovědi
DDarent

Univerzita Karlova – pražská univerzita

Univerzita Komenského v Bratislavě – bratislavská univerzita

Spojené království Velké Británie a Severního Irska (z anglického United Kingdom)

Univerzitní knihovna – označení knihovny na mnoha českých univerzitách

Universala Kongreso de Esperanto – Světový kongres esperanta

„úkáčko“ – slangové označení především pro ukrajinského pracovníka, přeneseně pro jakéhokoliv Ukrajince

UK (skupina) – britská rocková skupina (1977–1980)

U.K. (album) – eponymní debutové album skupiny UK

uk – kód ISO 639–1 pro ukrajinštinu

uk (Ѹ, ѹ) – písmeno v rané cyrilici

.uk – internetová doména nejvyššího řádu pro Spojené království

mněna

mosoj

Vy ještě veříte na velikosti bot a oblečení ?
Docela pěkná pohádka.