tessa0078

Nevíte, jak zrušit objednávku na NIDORA? spěchá to, díky :)

dneska jsem si kupovala nějaké prášky na hubnutí od NIDORA, ale zjistila jsem, že jsou k ničemu. teda aspoň mě jsou k ničemu. potřebuji pomoc, jak se rychle zbavím objednávky, chtějí mi to poslat za 2 dny :(

Odpovědi
Quimby

vím, odepiš na tuto webovku

Achjo, když to tedy po internetu, tak jim napiš email, musí mít nějaký kontakt. Nejlépe jim řekni číslo objednávky a že to chceš zrušit.

ReHu

Proč pro takový dotaz zakládáš anketu???
Na těch webovkách by měl být kontakt. Jinak máš smolíka.
Jestli to je na na dobírku, tak to prostě nepřebírej a neplať.

tessa0078

Díky :) a jinak, chtěla jsem zjistit, jestli má vůbec někdo nějakou zkušenost, příště jí sem nedám

ReHu

Zkušenost s tabl. ná hubnutí nemám. S blokátory ano.

gecco

Myslím, že fakt, že dneska si tu krawinu objednala a hned chce objednávku zrušit, jasně vypovídá, proč se na radu ptá anketou – a ještě tak blbou…
;-DD