michulexxx

Nevíte jak zhubnout zadek? Vzhledem k mé postavě je větší. Myslim třeba diety a cvičení :) děkuji :)

Nejlepší odpověď
Jsemtady

Je v poradku ze mas vetsi zadek. To se bude libit. Jsou i zeme kde si do nej pichaji silikon aby byl vetsi. Takze nezmensovat.
Pokud ses ale celkove macek, tak zacit behat .. a pak klasicke cviky co z nas z telocviku.
Jinak kolegynka jezdi na kole a plave a teda zadek se ji zmensil. No skoda 😉

Další odpovědi
hraczka

Chtělo by to pravidelně zařadit cviky na zpevnění zadku, tedy na hýžďové svaly. Dobré cviky jsou například zanožování a zvedání pánve. Případně dřepy nebo výpady. Jednotlivé cviky jsou detailněji popsané tady: http://www.bez­hladoveni.cz/cvi­ky-na-zadek/

Pokud by si z textu nepochopila, jak se cvičí, tak si názvy cviků zadej do youtube. Je tam hodně instruktážních vi­deí.