AmazedWolf

Nevíte, jak vyřešit problém se vzdáleným vypnutím PC přes Lan?

Mám dva počítače s Win 7 v Lan síti a chci z jednoho pc vypnout ten druhý. Když do cmd napíšu „shutdown -i“ a dám procházet, tak to napíše „Služba Active Directory Domain Services není aktuálně k dispozici.“. Když do cmd napíšu " shutdown /s /t 0 /m JmenoPc", tak mi to napíše „JmenoPc: přístup byl odepřen“.
Pokud víte co s tím, tak prosím napište postup, jak to opravit.

Odpovědi
setapouch

Zkus googlit – https://www.go­ogle.cz/?gfe_rd=­cr&ei=edoWVoT­hMsSLoQe9g4HwCA&gw­s_rd=ssl#q=shut­down+%22the+ac­tive+Directory+Do­main+Services+is+cu­rrently+unava­ilable%22

První odkaz vypadá podobně, snad ti to pomůže.