adam marly

Nevite jak u pc obnovit tovarni nastaveni ?

Nejlepší odpověď
gecco

„Tovární nastavení“ u počítačů neexistuje – jde o reinstal OS (a, případně, programů).
Takže – víme…
😉
Pro přesnější návod bys musel upřesnit OS a odkud byl počítač instalován (recovery, CD/DVD, USB, LAN…).

Další odpovědi
anonym

U pc jde obnovit tovární nastavení!!!Jaký máte OS?
http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows-8/restore-refresh-reset-pc

Caldecott

s instalacnim CD :-!

gecco

Jugare → „tovární nastavení“ (FactorySettings, FactoryReset) je termín používaný u trošku jiných systémů*), než jsou OS počítačů (typicky u ´hloupých´ telefonů s ´natvrdo´ daným FirmWare…) a jedná se jen o výmaz uživatelských dat a nastavení (není co, odkud a kam reinstalovat)…
U počítačů se jedná o reinstalaci OS (případně programů) – maže se systémová partition a vše instalované se odněkud instaluje znovu…
😁
___
Tím, že např. MS ´plance´ pojmy se nenech mást…
Koneckonců – pokud by nějaký autoservis začal generálce motoru říkat „obnova továrního nastavení“ se daná činnost nestane ničím jiným, než generálkou motoru…
😁

anonym

Tazatal chtěl dát pc do původního stavu,to lze!
Nevite jak u pc obnovit tovarni nastaveni ,to opravdu jde,dělal jsem to,tak vím o čem píšu.

gecco

…„dát pc do původního stavu,to lze“… – ale ano, jistěže to jde… Reinstalací…
😁
…„Nevite jak u pc obnovit tovarni nastaveni ,to opravdu jde,dělal jsem to“… – aha…

  1. ano, jde to, lze promazat všechny nastavení, která OS (a programy) za dobu ´života´ instance provedl (už jen promazání ruční registrů je práce ´pro vraha´)
  2. reinstalací

___
Pokud jsi „obnovil tovarni nastaveni“ bez reinstalace OS – tak mi, prosím, napiš, jaký jsi použil postup…
😁

anonym

Pokud jsi pozorně četl můj odkaz,tak tam to máš jasně napsaný.
Samozřejmě tě poskok dal hned palec ,aniž tuší za co.

anonym

Ten poskok mu dal i nominaci, protože gecco mi ve mnohém pomohl, co se týče PC a ten tvůj poskok nazdar bazar není přítomen?

Nazdar Bazar

Co se týče mě, nepřipadám si jako poskok. Spíše mi vadí tvá propagace komunismu. V tomto ohledu máš poskoků víc než dost. Viz. mosoj,drap aj.

gecco

Já se na ten web MS koukal – a kdyby ty´s četl, pozorně, mou odpověď tazateli a první diskusní příspěvek směrovaný na tebe (a kdyby sis pozorně pročetl, co se na tom majkrosoftím webu píše), věděl bys, že mám pravdu…
Pokud jde o

  1. „částečné“ obnovení, jde o opravu souborů (programů) instalovaných z instalace (recovery, media…) a WinStore a výmaz aplikací jiných (a platí jen pro Win8 a 8.1!!)
  2. vše ostatní je reinstalem (pro všechny OS)

___
Jak píšu – nenech se más márketingovými majkrosoftími plky…
;-D
__
Pokud tím, jak jsi „obnovil tovarni nastaveni“ bez reinstalace myslíš MS „částečné obnovení“ – OK, budu to brát tak, že vlastně nevíš, ´VoCoGo´…
Pokud něco jiného, jsem zvědav, jak to probíhalo…
😁
___
…„poskok dal hned palec“… – asi o tom ví víc, než ty…
😁