Avatar uživatele
adam marly

Nevite jak u pc obnovit tovarni nastaveni ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3333 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

„Tovární nastavení“ u počítačů neexistuje – jde o reinstal OS (a, případně, programů).
Takže – víme…
😉
Pro přesnější návod bys musel upřesnit OS a odkud byl počítač instalován (recovery, CD/DVD, USB, LAN…).

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

U pc jde obnovit tovární nastavení!!!Jaký máte OS?
http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows-8/restore-refresh-reset-pc

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Caldecott

s instalacnim CD :-!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Jugare → „tovární nastavení“ (FactorySettings, FactoryReset) je termín používaný u trošku jiných systémů*), než jsou OS počítačů (typicky u ´hloupých´ telefonů s ´natvrdo´ daným FirmWare…) a jedná se jen o výmaz uživatelských dat a nastavení (není co, odkud a kam reinstalovat)…
U počítačů se jedná o reinstalaci OS (případně programů) – maže se systémová partition a vše instalované se odněkud instaluje znovu…
😁
___
Tím, že např. MS ´plance´ pojmy se nenech mást…
Koneckonců – pokud by nějaký autoservis začal generálce motoru říkat „obnova továrního nastavení“ se daná činnost nestane ničím jiným, než generálkou motoru…
😁

před 3333 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tazatal chtěl dát pc do původního stavu,to lze!
Nevite jak u pc obnovit tovarni nastaveni ,to opravdu jde,dělal jsem to,tak vím o čem píšu.

před 3333 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

…„dát pc do původního stavu,to lze“… – ale ano, jistěže to jde… Reinstalací…
😁
…„Nevite jak u pc obnovit tovarni nastaveni ,to opravdu jde,dělal jsem to“… – aha…

  1. ano, jde to, lze promazat všechny nastavení, která OS (a programy) za dobu ´života´ instance provedl (už jen promazání ruční registrů je práce ´pro vraha´)
  2. reinstalací

___
Pokud jsi „obnovil tovarni nastaveni“ bez reinstalace OS – tak mi, prosím, napiš, jaký jsi použil postup…
😁

před 3333 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Pokud jsi pozorně četl můj odkaz,tak tam to máš jasně napsaný.
Samozřejmě tě poskok dal hned palec ,aniž tuší za co.

před 3333 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ten poskok mu dal i nominaci, protože gecco mi ve mnohém pomohl, co se týče PC a ten tvůj poskok nazdar bazar není přítomen?

před 3333 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Co se týče mě, nepřipadám si jako poskok. Spíše mi vadí tvá propagace komunismu. V tomto ohledu máš poskoků víc než dost. Viz. mosoj,drap aj.

před 3332 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Já se na ten web MS koukal – a kdyby ty´s četl, pozorně, mou odpověď tazateli a první diskusní příspěvek směrovaný na tebe (a kdyby sis pozorně pročetl, co se na tom majkrosoftím webu píše), věděl bys, že mám pravdu…
Pokud jde o

  1. „částečné“ obnovení, jde o opravu souborů (programů) instalovaných z instalace (recovery, media…) a WinStore a výmaz aplikací jiných (a platí jen pro Win8 a 8.1!!)
  2. vše ostatní je reinstalem (pro všechny OS)

___
Jak píšu – nenech se más márketingovými majkrosoftími plky…
;-D
__
Pokud tím, jak jsi „obnovil tovarni nastaveni“ bez reinstalace myslíš MS „částečné obnovení“ – OK, budu to brát tak, že vlastně nevíš, ´VoCoGo´…
Pokud něco jiného, jsem zvědav, jak to probíhalo…
😁
___
…„poskok dal hned palec“… – asi o tom ví víc, než ty…
😁

před 3333 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek