LuK4S3k CZ

Nevíte jak snížit využití RAM ?

Hraju Call of Duty 8 Modern Warfare 3 ale má to strašné nároky na RAM já mám 4 GB a v minimálních požadavcích je 2 GB ale i tak to strašně zabírá RAM a hra se potom občas na 30 sekund sekne nevíte prosím jak snížit využití RAM ?
Doplňuji:
Mám grafiku : GIGABYTE HD 7750 Ultra Durable 2 GB
Procesor : AMD A6 5400k dvoujádrový

Ještě mě něco napadlo zkusím updatovat directx pak bych ti napsal jestly to pomohlo.

Nejlepší odpověď
Lutagame

Jestli máš zapnuté ještě jiné aplikace cokoli , tak je vypni , skus i wifi jestli není ke hře potřeba, jinak jestli si už nevíš rady u některých NB nebo jestli máš pc , tak jde ramka vyměnit , nebo to taky může ničím jiným jaký máš procesor a grafickou kartu ?

Další odpovědi
jáára

Sám mám úplně opačný problém. jak do RAM nacpat co nejvíce a snížit Swap na HDD. Kup si víc paměti, ale myslím, že brzda je procesor

Retko

Pouzij programek Game Booster a pomoci nej vypni vse co nepotrebujes.