Lady

Nevíte jak si získat popularitu?

nejsem moc výrazná ale chtěla bych to vědět jak to změnit

Nejlepší odpověď
Pája

musíš se víc zapojovat do kolektivu a smát se…to je hlavní to vždycky zabere

Další odpovědi
Janina76

dělej před ostatními kravynky a směj se a zapojse kdyz budes dela ruzne hlouposti tak si te vice všimnou..

Lucie

Mám zkušenost, že popularita není o tom,jestli máš na sobě nejnovější model z butiku, ale o tom, do jaké míry dokážeš pomáhat přátelům. Pomoz třeba nějaké atraktivní kamarádce naučit se novou látku a popros ji, aby ti na oplátku pomohla se nově nalíčit, obléci a vzala tě někam s sebou. Nemusíš ze sebe mezi lidmi dělat šaška,vždycky, když nebudeš vědět, co máš říkat, zasměj se,tím získáš čas si promyslet, co řekneš.Neplácej nesmysly,tím popularitu nikdy nezískáš.ˇBuď sama sebou,ale nově, také s novým vzhledem v novém prostředí a uvidíš, že si tě potom budou všímat i lidé,kteří nad tebou dříve ohrnovali nos.

nikolkap

Jdi do superstár-tedy jestli se nebojíš podia.

nonnel

Přihlas se do Superstar, to je teď moderní.

anonym

začni si víc věřit, ostatní pak přijde samo